Koszulki, bluzy, kubki, czapeczki – już można zamawiać gadżety smakksiazki.pl!

www.unsplash.com/Parker Burchfield

No dobrze, pytaliście, pisaliście komentarze, więc w końcu można zamawiać. Gadżety smaku przestają być moją własnością, mogą trafić też do Was. Pora na szczegóły, ceny, rozmiary oraz wskazówki jak zamówić.

Wszystkie gadżety są z nadrukiem smakowym. Wiemy, że zaraz zacznie się pisanie, wybrzydzanie, że ja chce inny nadruk, a ja chce nie pod pachą, a ja nie chce na przodzie, a ja chce mniejsze – nie ma tak łatwo – póki co.

Jak to działa?

Na adres smakowite@evergroup.com.pl wysyłacie następujące informacje:

Imię nazwisko

Numer telefonu

Adres mailowy

Lista zamówień + liczba + rozmiar (jeśli konieczny)

Adres dostawy: wysyłka kurierem DPD

Dane do faktury / rachunku

Na taką wiadomość otrzymacie informacje zwrotne z podanym całkowitym kosztem zamówienia oraz numerem konta do wpłat. Czekamy na zaksięgowanie przelewu – wtedy zamówienia leci do realizacji.

Kiedy dostaniesz zamówienie?

Najpierw musimy zebrać zamówienia (możecie to zrobić do ostatniego dnia września do 23:59), a potem startujemy z produkcją. Od tego momentu do 21 dni otrzymacie swoje przesyłki.

Sprawdźcie dobrze rozmiarówkę – dotyczy to bluz i tshirtów – w związku z tym, że będziemy zamawiać tylko takie rozmiary jakie zamówicie – nie będzie możliwości zwrotu / wymiany na inny rozmiar.  Wszystkie rzeczy zostały  przetestowane, ich zdjęcia znajdziecie na profilu FB smaku. Były mocno eksploatowane w trakcie podróży na Islandię – dały radę 🙂 Wszystkie produkty są czarne z białym nadrukiem, z wyjątkiem kubków (wersja czarna i biała) oraz czapki – czarny daszek, czarna siatka, biała reszta.

Ceny

We wszystkie ceny wliczony jest koszt przesyłki, ale jeśli zamówicie np. dwie rzeczy, to cena będzie niższa, bo za przesyłkę zapłacicie przecież tylko raz – szczegóły otrzymacie w mailu zwrotnym od Evergroup, która zajmuje się przygotowaniem oraz wysyłką zamówionych przez Was towarów. Miłego noszenia 🙂 

Tshirty  męskie – Fruit of the Loom – 69 złotych, B&C – 79 złotych.


Tshirty  damskie – Fruit of the Loom – 69 złotych, B&C – 79 złotych.

 


Bluzy z kapturem  męskie – 133 złote.

Bluzy z kapturem damskie – 133 złote.

Bluzy bez kaptura męskie – 116 złotych.

Bluzy bez kaptura damskie – 116 złotych.

 

Kubek biały lub czarny – 48 złotych.

Czapka z daszkiem – 53 złote.