Nadchodzi książka dla prawdziwych twardzieli. Spowiedź Thomasa Morgensterna już wkrótce w księgarniach!

thomas_okladka_front_DRUK

Kiedy obudził się w szpitalu, nic nie pamiętał. Czuł tylko przeszywający ból i paraliżujące pieczenie twarzy. Kilka godzin wcześniej w Kulm przeżył dramatyczny upadek, po którym cały narciarski świat na moment wstrzymał oddech. Mimo że do igrzysk w Soczi pozostał niespełna miesiąc, zdecydował, że musi tam wystartować. Rehabilitacja, powrót do formy, ale przede wszystkim walka ze strachem. Z poczuciem, że może już nigdy nie zobaczyć swojej córeczki Lilly…

W tej książce Thomas Morgenstern przypomina swoje zwycięskie skoki, opowiada o rywalizacji z Gregorem Schlierenzauerem, tłumaczy, dlaczego nienawidzi skoczni w Planicy, i wyjaśnia, czemu postanowił rozstać się z Kristiną.

Po raz pierwszy zdradza też, co naprawdę czuje skoczek narciarski. Jakie myśli towarzyszą mu, gdy z ogromną siłą uderza o twardy zeskok. I co dzieje się w jego głowie, gdy po kolejnych upadkach ponownie siada na belce.

Premiera książki już 13 stycznia, a cena, 35 złotych, bez 10 groszy. Wszystko wskazuje na to, że skoczek przyjedzie na promocję swojej tytułu do Polski. Spotkania autorskie z Morgensternem mają się odbyć w Warszawie, Krakowie i Zakopanem. „Moją walkę o każdy metr” można kupić tutaj.

źródło: Wydawnictwo SQN/własne

foto: DeathoStock/Wydawnictwo SQN