Spotkania z „Masą” i synem Pablo Escobara. Hity, a może kity?

Jarosław Sokołowski ps. "Masa", zdj: www.facebook.com/impressmedia24

Spotkanie z „Masą”, czyli Jarosławem Sokołowskim, najbardziej znanym świadkiem koronnym w Polsce, miało się odbyć już w Poznaniu. Nową lokalizacją spotkania jest Warszawa. Również w stolicy z czytelnikami spotka się syn Pablo Escobara, kolumbijskiego barona narkotykowego. 

Do spotkania z „Masą” miało dojść już w styczniu w Poznaniu. Jak informował Polsat News, organizatorom cofnięto jednak rezerwację sali. Później wyznaczono kolejny termin, ale z organizacji spotkania też nic nie wyszło. Najnowsze wieści są takie, że Jarosław Sokołowski porozmawia ze swoimi fanami 21 kwietnia w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty. Spotkanie ma się rozpocząć o 19:00, a bilety możecie kupić tutaj. Dobrze przeczytaliście, musicie kupić bilety. Za 65 złotych, lub za 100 złotych. W droższej wersji dostaniecie do biletu najnowszą książkę Artura Górskiego oraz „Masy”, pt: „O życiu świadka koronnego”. Pewnie część z Was sam fakt płacenia za bilety odrzuci, część z Was na spotkanie pójdzie. Decyzja należy do Was.

Dla mnie natomiast dużo bardziej ciekawie zapowiada się spotkanie z synem Pablo Escobara, czyli z Juan Pablo Escobarem, który finalnie zmienił nazwisko na Sebastian Marroquin. Podobno znalazł je w książce telefonicznej i tak już zostało. Wikipedia podaje, że najpierw uciekł wraz z matką i siostrą do Mozambiku, żeby potem trafić do Argentyny. Obecnie pracuje jako architekt w Buenos Aires. W 2009 roku premierę miał film „Grzechy mojego ojca”, będącego zapisem podróży Sebastiana, w trakcie której przepraszał synów ofiar swojego ojca. Jak pewnie doskonale wiecie, życie barona narkotykowego Pablo Escobara, stało się inspiracją twórców serialu „Narcos”. Z Sebastianem Marroquinem będziecie mogli się spotkać już 16 marca o godzinie 18:00. Miejscem spotkania będzie Empik Junior w Warszawie. Przyczynkiem do wizyty syna Pablo Escobara w Polsce jest planowana na 20 marca premiera jego książki „Mój ojciec Pablo Escobar”.